Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Zarząd Stowarzyszenia Kobiet Lasu


fot. M.W. Naturscy
fot. M.W. Naturscy
fot. M.W.Naturscy
fot. M.W.Naturscy

Prezeska

Iza Pigan

Od zawsze czyli od 2009 roku w Stowarzyszeniu Kobiet Lasu jako członkini założycielka.

W Lasach Państwowych od 1997 roku: stażystka, podleśnicza, specjalistka ds. edukacji i ochrony przyrody, zastępczyni nadleśniczego; obecnie w Nadleśnictwie Bielsko. Przez blisko cztery lata pracowała naukowo w Instytucie Badawczym Leśnictwa. Doktor nauk leśnych ze specjalizacją hodowlaną.

Dlaczego SKL? Bo tak! Bo lepiej coś zrobić niż narzekać na niesprawiedliwy świat.

Prywatnie mama 2+2 dzieci. W domu też hoduje - prawie biodynamiczne warzywa, za to kwiaty zasusza na amen. Książkoholiczka, niepraktykująca pływaczka i fanka czadowych butów.

 

 

fot. M.W.Naturscy
fot. M.W.Naturscy

Viceprezeska

Dorota Bogdańska

 od 2003 r. w RDLP w Zielonej Górze. Specjalista ds. gospodarki wodnej, wcześniej ds. zamówień publicznych. Obecnie w pracy pochłania mnie koordynacja projektów małej retencji i innych inwestycji związanych z gospodarką wodną oraz likwidacja szkód ubezpieczeniowych.Od 2010 r. w Stowarzyszeniu Kobiet Lasu.Wcześniej działałam w zielonogórskim stowarzyszeniu Babska Agencja Rozwoju, później współkierowałam Fundacją Komunikacji Pozytywnej. Obecnie działam w Klubie Wysokogórskim Zielona Góra oraz SKL (Komisja Rewizyjna). Sprawę uzyskania prawdziwego równouprawnienia kobiet i mężczyzn uważam za korzystną dla obu płci. To co wywalczyły nasze poprzedniczki nie jest nam dane raz na zawsze, powinnyśmy strzec naszych wolności. A do głosu publicznego, również w naszym, leśnym środowisku, wprowadzać głos kobiet. Jesteśmy różni/różne i w tej pięknej różnorodności szukajmy naszej siły! Mam dwie wielkie pasje. Pierwsza to wspinaczka skałkowa i wysokogórska. A druga to wykorzystywanie dzikich roślin w kuchni i we własnoręcznie wykonanych kosmetykach i mydłach.

 

 

fot. M.W.Naturscy
fot. M.W.Naturscy

Skarbniczka

Ania Struś-Płociszko,

Leśniczka i ekonomistka, pracuje w RDLP w Katowicach. Od zawsze w Stowarzyszeniu, najbardziej tajemnicza członkini zarządu. Dba o nasze pieniądze i o porządek w Stowarzyszeniu, studzi nasze nadmierne zapędy a jak coś powie to trafia w dziesiątkę.

Mama czterech córek i właścicelka ogromnej kocicy. Najbardziej ze wszystkiego lubi zaszyć się z dobrą książką w swojej norze na poddaszu.

Fot. M.W.Naturscy
Fot. M.W.Naturscy

Sekretarz

Kasia Kuruc

Komisja Rewizyjna

Magda Lisiecka-Ozimińska

Ania Kostrz

Basia Góralska

szczęśliwa Mama Dominiki i Agaty, żona Macieja,
od 2008 roku w RDLP w Warszawie na stanowisku Specjalisty ds. finansowych.
Oprócz „nudnych” cyferek, w pracy zajmuje mnie koordynacja projektów środowiskowych oraz windykacja należności, przypadających z decyzji na wyłączenia gruntów z produkcji leśnej.

Od 2012 roku w SKL; w tym roku miałam zaszczyt zasilić Komisję Rewizyjną.

Mimo, że nie jestem z wykształcenia leśniczką, natura jest bliska memu sercu.
Najchętniej czas wolny spędzam w górach lub na kajakach.
Uwielbiam dobre jedzenie i Freddiego Mercurego.
Staram się żyć ekologicznie dbając o siebie i naszą, niestety coraz bardziej zanieczyszczoną, planetę.

Moje motto życiowe brzmi : „Żyj i daj żyć innym”.
Nie porównuj się, nie frustruj, zaakceptuj siebie i innych, pomagaj.
Kobietom wspierającym się świat sprzyja!