Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Walne Zebranie 2018


zdjęć parę, kto chce wiecej - proszę zajrzeć na nasz profil na facebooku
[pobierz] 1.0 MB walne-28-05-2108

 

 

 

 

 WALNE ZEBRANIE SKL

Szkolenie "Mama ma czas"

 

Zgodnie z planem  i zapowiedziami 28 maja miało miejsce Walne zebranie SKL. Materiały dla zainteresowanych - do pobrania w pliku poniżej.

Inicjatywa zgłoszona w trakcie zebrania: 100 lat praw wyborczych - 100 członkiń SKL w każdej regionalnej dyrekcji. Wobec czego ogłaszamy nabór chętnych - gdzie się uda zebrać setkę?

Na szkolenie dotarło 61 osób, było ono zorganizowane wspólnie przez SKL i ORWLP Bedoń - tu wielkie podziękowania dla Kasi Wdowiak-Woźny oraz prowadzących Anny Gucwy i Justyny Lenarczyk-Nicolae. Mamy nadzieję, że był to prezent trafiony. 

 

 

Nasza firma wykonuje pomiary przyłączy gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, energetycznych, mapy do celów projektowych, wytyczenia budynków oraz innych obiektów budowlanych, inwentaryzacje architektoniczne elewacji oraz rzuty kondygnacji budynków.