Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

SKL NA MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI "WSPÓŁPRACA KOBIET I MĘŻCZYZN W ZARZĄDZANIU"


relację z konferencji można znaleźć tutaj: http://www.handlowa.eu/pl/aktualnosci/art287,konferencja-naukowa-w-wsh.htmla tutaj zdjęcia:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.549951181712482.1073741828.116655195042085&type=1

Zgodnie ze słowami prowadzącej konferencję dr inż. Teresy Kupczyk, skoro mamy Stowarzyszenie Kobiet Lasu to nie jest w Polsce źle. Zostałyśmy zaproszone do wspolprowadzenia debaty na temat: Jak skutecznie upowszechniać dobre praktyki w obszarze współpracykobiet i mężczyzn w zarządzaniu?

Wzorem może być dla nas firma IBM, która nie tylko promuje zatrudnianie kobiet - proszę zauważyć, że to firma informatyczna, czyli stereotypowo męska - ale stwarza liczne programy poprawiające im komfort pracy, ułatwiające łączenie życia zawodowego i prywatnego, stymulujące rozwój ich karier zawodowych. Co więcej - IBM stymuluje stowarzyszanie sie kobiet w obrębie firmy, zachęca je do wskazywania problemów i barier w rozwoju i traktuje postulaty jako impuls do zmian w firmie. Zasady polityki kadrowej w IBL przedstawiała Izabela Olszewska, dyrektor ds. Finansów, Członek Zarządu IBM Global Services Delivery Centre Polska sp. z o.o, prywatnie mama trójki dzieci..