Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

IV Walne Zebranie SKL


[pobierz] 7.5 MB pliki-do-pobrania_4walne

W dniu 15-04-2013 w Sękocinie Starym odbyło się
Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

Decyzją zebranych członkiń przyjęto sprawozdanie Zarządu i udzielono absolutorium. W wyniku wyborów na kolejną kadencję wybrano Zarząd w dotychczasowym składzie.
W ostatnim slajdzie znajduje się schemat analizy SWOT. Bardzo prosimy o nadsyłanie swoich przemysleń - jakie są silne a jaki słabe strony naszego stowarzyszenia, jaki widzicie szanse a jakie zagrozenia dla naszej działalności.
Będziemy wdzięczna zawszystkie uwagi.
Wydarzenia towarzyszące:
Seminarium i dyskusja „Leśnik – leśniczka” czyli językoznawca o żeńskich końcówkach w leśnictwie i nie tylko. Prelegentką byla członkini Rady Języka Polskiego, dr Katarzyna Kłosińska. Wniosek ogólny: nie należy bać się żeńskich form naz zawodów. Mimo, że czasami brzmią one dla nas dziwnie, jest to kwestia przyzwyczajenia. Z językowego punktu widzenia nic nie stoi na przeszkodzie, aby spotkać w lesie leśniczą albo podleśniczą i aby nadleśnictwem zarządzała nadleśnicza. A oprócz tego wiemy co cechuje prawdziwego myśliwego - i mysliwą, oraz skad się wziął wyraz "rajstopy".
CILP i kampania promocyjna „Lasy Państwowe – zapraszamy”. Mariusz Turczyk, kierownik zespołu ds mediów i promocji przybliżył założenia najnowszej kampani promującej LP. Badania opinii publicznej wskazują, że jesteśmy słabo rozpoznawalni jako pracownicy Lasów Państowowych. Co gorsza - mimo 20 lat edukacji ekologicznej prowadzonej przez LP - w społeczeństwie nadal powszechne jest przekonanie, że lasów w Polsce ubywa. Jako że temat okazał się bardzo ciekawy i wzbudził gorącą dyskusję obiecujemy ciąg dalszy na jesiennej konferencji.
Liczymy na udostępnienie prezentacji :)
A zdjecia można oglądać w naszej galerii. Dziękujemy Pani Urszuli Zubert za ich udostępnienie.