Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

AKADEMIA ROZWOJU INDYWIDUALNEGO


29 maja zakończyłyśmy pilotażową edycję cyklu warsztatów rozwojowych. Prowadzili je dla nas Edyta Walęciak-Skórka - certyfikowany coach, Jacek Zimoch - trener biznesu, a gościnnie wystąpili Aleksandra Frątczak - stylistka i Wojtek - trener personalny.

Spotykałyśmy się przez 7 tygodni, odkrywając czego naprawdę chcemy, jakie są nasze potrzeby i marzenia i jak te marzenia zrealizować. Uczyłyśmy się formułowania celów - tych życiowych i tych zawodowych. Poznawałyśmy  metody planowania wspomagające osiaganie tychże celów i sposoby motywowania się do działania - żeby nie utknąć po drodze.

Warsztaty spodobały się nam tak bardzo, że już myślimy o Akademii Rozwoju Indywidualnego dla zaawansowanych. A dla zainteresowanych - jeżeli zbierze się grupa około 10-12 osób możliwa jest kolejna edycja.

Nasi trenerzy:

Edyta Walęciak-Skórka Wyższy Poziom

Jacek Zimoch  Szkolenia XXI wieku

[pobierz] 0.5 MB akademia-rozwoju-indywidualnego-dla-skl

Dla zainteresowanych - program naszego szkolenia.